DLA KOGO

Dla Ciebie

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek to niezwykłe miejsce, które tętni życiem i jest przestrzenią dla rekreacji, wypoczynku i spędzania wolnego czasu. To tutaj codziennie mieszkańcy miasta mogą spotkać się i miło spędzić czas. Taras wypoczynkowy z widokiem na Spodek jest jednym z ulubionych miejsc wielu Katowiczan, a także przyciąga turystów, wszystkich którzy chcą odetchnąć w centrum miasta.


Dla biznesu

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek to jedna z największych aren spotkań biznesowych w Polsce.  Niezwykła bryła obiektu MCK w połączeniu z zieloną doliną prowadzącą w kierunku Spodka tworzą niepowtarzalny klimat i energię miejsca. Wszystkie materiały wykończeniowe Międzynarodowego Centrum Kongresowego, szlachetne drewno, szkło i stal, wysoki standard wykończenia sal konferencyjnych i hal, zapewniają odpowiednie otoczenie dla wymagającego biznesowego środowiska. Powierzchnia i pojemność obu obiektów gwarantują możliwość realizacji wielkich wydarzeń, takich jak: targi, kongresy, konferencje, szkolenia, prezentacje, spotkania okolicznościowe i integracyjne.


Dla sportu

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek to obiekty, które bardzo często wykorzystywane są do organizacji wielkich wydarzeń sportowych. Międzynarodowe Centrum Kongresowe może spełniać funkcję obiektu, który uzupełnia przestrzeń Spodka lub być samodzielną areną rozgrywek i wydarzeń sportowych, wielofunkcyjna hala o powierzchni 8000 metrów kwadratowych może zostać przystosowana do różnego rodzaju aktywności sportowych.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka