Kongresy medyczne

Międzynarodowe Centrum Kongresowe wielokrotnie sprawdziło się podczas organizacji wydarzeń sektora ochrony zdrowia.  Potencjał obiektu pozwala na komfortową organizację zarówno kongresów dla kilku tysięcy osób, jak i mniejszych konferencji, spotkań, warsztatów i prelekcji.

Organizowanie wydarzeń wiąże się ogromną odpowiedzialnością, a wybór miejsca pozostaje kluczowy dla ogólnego sukcesu i oceny satysfakcji zaproszonych gości. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managerów przypisanych każdemu wydarzeniu, indywidualną opiekę techników AV, usługi cateringowe, spedycję, czy zabudowę targową i sceniczną.Bogatą ofertę multimediów Międzynarodowego Centrum Kongresowego uzupełniają cztery mobilne zestawy do wideokonferencji CISCO. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi organizatorzy wydarzeń mogą prowadzić rozmowy z partnerami z całego świata. Wydzielone łącze internetowe gwarantuje stabilność i komfort połączenia. Wirtualne spotkania mogą odbywać się zarówno w kameralnych salach konferencyjnych, jak i w pomieszczeniach mieszczących kilkaset osób. Umożliwia to nie tylko bezpośrednie rozmowy, ale również transmisję wykładów, prelekcji, a nawet operacji.Standard obiektu, wysoka jakość współpracy i obsługi zostały wielokrotnie docenione przez organizatorów, którzy chętnie wracają do MCK organizując kolejne edycje swoich wydarzeń.

Oryginalne wnętrza MCK doskonale sprawdzają się nie tylko podczas całodniowych obrad i wystąpień, ale odpowiednio zaaranżowane stają się ciekawą przestrzenią dla wieczornych bankietów, gali i jubileuszów. Bezpośrednie połączenie obiektu ze Spodkiem pozwala na organizację koncertów rozrywkowych w legendarnej hali, co na długo pozostaje w pamięci uczestników kongresów.

Doświadczony zespół i szereg udanych realizacji pozwala nam przedstawić Państwu również ofertę kompleksowej organizacji wydarzeń: począwszy od systemu rejestracji gości, poprzez stworzenie ciekawej propozycji wydarzeń wieczornych aż po bezpośrednią realizację konferencji czy kongresu.

Lokalizacja obiektu w centrum miasta, doskonałe skomunikowanie Katowic z całym krajem dzięki położeniu na skrzyżowaniu autostrad oraz bezpośrednie sąsiedztwo trzech międzynarodowych portów lotniczych sprawia, że w Międzynarodowym centrum Kongresowym często organizowane są wydarzenia nie tylko ogólnopolskie, ale również międzynarodowe.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka