Dla Ciebie

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek to niezwykłe miejsce, które tętni życiem i jest przestrzenią dla rekreacji, wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Bryła MCK, przedzielona Zieloną Doliną, wkomponowana została w Strefę Kultury. To tutaj codziennie mieszkańcy miasta mogą spotkać się i miło spędzić czas. Taras wypoczynkowy z widokiem na Spodek jest jednym z ulubionych miejsc wielu Katowiczan, a także przyciąga turystów, wszystkich którzy chcą odetchnąć w centrum miasta.

Taras widokowy w MCK

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to miejsce wielu ciekawych wydarzeń, które przyciągają tłumy każdego weekendu. Odbywają się tutaj targi, bazary, wystawy, pokazy, które zachęcają do spędzenia wolnego w aktywny i ciekawy sposób. Do tej pory gościliśmy: kilka edycji SILESIA BAZAAR, w tym edycję poświęconą dizajnowi niezależnemu jak i edycję Kids, targi Mustache Yard Sale, targi Bazar, wydarzenie ze świata architektury i designu - 4 Design Days i wiele innych.

4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Komngresowym 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Komngresowym

Chcemy, aby Międzynarodowe Centrum Kongresowe tętniło życiem na co dzień, a każdy odwiedzający znalazł tutaj coś dla siebie. regularnie, podczas wakacji zapraszamy najmłodszych na rolkowisko MCK, a amatorów jogi na zajęcia w otoczeniu pięknej architektury.  Zostało również uruchomione Bistro EMCEK meet & eat, które jest bardzo ciekawym miejscem na gastronomicznej mapie Katowic. 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka