Event Management

Każdemu wydarzeniu odbywającemu się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przypisywany jest Event Manager, który dba o zaplanowaną realizację projektu.

Wiemy, że konieczne jest indywidualne podejście do klienta, odpowiadające w pełni jego potrzebom i planom, albowiem tylko ścisła współpraca pozwala zaspokoić oczekiwania związane z danym wydarzeniem.

Event Manager pomoże Państwu dostosować nasze kompleksowe usługi do danego wydarzenia. Podpowie w jakim zakresie efektywnie wykorzystać usługę ochrony, czy sprzątania, zadba o montaż wydarzenia i profesjonalne przygotowanie przestrzeni. Przedstawi Państwu możliwości umeblowania sal i wyposażenia w niezbędny sprzęt oraz zbada o wygodę gości wydarzenia.  

Nasi klienci cenią sobie opiekę i pomoc Event Managerów, które przekładają się na sprawną realizację i  komfortowe korzystanie z przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego. 

Każdy kongres, konferencja, targi, koncert, czy bankiet planowane są w oparciu o nasze wszechstronne doświadczenie, wysoką jakość usług i kreatywne podejście, dzięki czemu wydarzenia organizowane w naszym obiekcie są wyjątkowe.

 

 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka