Sala wielofunkcyjna BC

Sala wielofunkcyjna w MCK

Charakterystyka

Sala Wielofunkcyjna BC może pomieścić :

  • w układzie teatralnym do 5132 - 5254 osoby
  • w układzie szkolnym do 2358 - 2406 osób
  • w układzie w "U" do 228 - 268 osób
  • podczas koncertów stojących - do 7813 osób

Sala wielofunkcyjna BC powstaje z połączenia dwóch modułów sali wielofunkcyjnej i  znajduje się na poziomie I Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To niezwykle przestronne miejsce, które może być dowolnie aranżowane i dostosowywane do odbywającego się w nim wydarzenia.

Sala na planie prostokąta o powierzchni 5329 m² i wysokości 12,5 m posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak bezpośredni dostęp z parkingu umożliwiający rozładunek w hali, czy system kanałów technicznych z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi, prądowo-siłowymi i multimedialnymi ukryty w posadzce.

Sala zaprojektowana została z uwzględnieniem niezależnego wejścia, drogi ewakuacyjnej, foyer oraz magazynu i sanitariatów. Nośność posadzki wielkości 5 000 kg/ m2, możliwość podwieszania elementów o wadze 500 kg w wielu miejscach oraz dwie ściany wizyjne z monitorów bezszwowych (video wall) o przekątnej 495” to dodatkowe atuty sali, które zdecydowanie wyróżniają ją wśród obiektów oferujących wielkopowierzchniowe przestrzenie eventowe.

Istnieje możliwość podziału Sali wielofunkcyjnej BC za pomocą przesuwnych ścian, dla których parkingi przewidziano we wnękach lub jej połączone z modułem A.

To nowocześnie wyposażona sala, która stworzona została z myślą o dużych imprezach wystawienniczych, targach, pokazach, jak również wydarzeniach sportowych, czy muzycznych. Doskonale sprawdza się jako miejsce dla kongresów, prelekcji, czy wystąpień.

Umożliwiamy doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, zabudowę sceniczną i targową. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. spedycję, dedykowaną zabudowę, opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Osoby zainteresowane wynajmem tej sali, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka