Sala balowa A

Sala balowa A w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Charakterystyka

Sala może pomieścić :

  • w układzie teatralnym 314- 316 osób
  • w układzie szkolnym 132- 144 osób
  • w układzie w "U"  46- 56 osób

Sala balowa A to jedna z trzech sal balowych znajdujących się na poziomie 0 Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To oryginalna i jasna przestrzeń, której okna wychodzą na południową stronę miasta.

 Sala na planie prostokąta o wymiarach 24 x 18 m i powierzchni 407 m² umożliwia realizację różnego typu spotkań. Wyposażona jest w krzesła i stoły konferencyjne, których układ można dowolnie aranżować, dostosowując go w pełni do planowanego wydarzenia.

 Sala wyposażona jest w sprzęt AV wysokiej jakości:

- 2 mikrofony bezprzewodowe

- projektor multimedialny (16 000 lumenów)

- ekran projekcyjny o wymiarach 600 x 375 cm

- nagłośnienie sufitowe

- rolety zaciemniające

 Atrybuty sali balowej sprawiają, że jest ona doskonałą przestrzenią zarówno do zorganizowania wystawnych przyjęć, konferencji i prelekcji, jak i imprez wystawienniczych. 

Istnieje możliwość połączenia Sali balowej A z Salą balową B i C za pomocą ściany przesuwnej. Uzyskana dzięki temu przestrzeń o powierzchni 1200 m² znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne. Foyer znajdujące się przed wejściem do sali jest doskonałym miejscem na poczęstunek dla gości, a przynależny węzeł sanitarny sprawia, że wydarzenia organizowane na salach balowych mogą być całkowicie niezależne. 

Umożliwiamy również doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, czy dodatkowe meble, które charakteryzuje nowoczesny design. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Osoby zainteresowane wynajmem tej sali, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka