Rekomendacje

„Odczuwam dumę, że ma moim Śląsku powstało centrum kongresowe o funkcjonalności  porównywalnej z podobnymi europejskimi obiektami. Dzisiaj MCK to dla mnie i moich przyjaciół absolutnie numer 1 na liście miejsc do organizowania kongresów i konferencji naukowych. Brawo!" - Marian Zembala, Specjalista ds. kardiochirurgii i transplantologii, profesor zwyczajny i kierownik Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiochirurgii i Transplantologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Minister Zdrowia w 2015 r., poseł RP.

 

Marian Zembala„Nie znajduję w kraju drugiego budynku, który w  tak komfortowych warunkach jest w stanie pomieścić jednocześnie ponad 2 tyś. osób.” - Marek Balicki, Specjalista w dziedzinie psychiatrii, doktor nauk medycznych, kierownik Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego w Warszawie, minister zdrowia w latach 2003, oraz 2004-2005.

Marek Balicki


„MCK w połączeniu ze Spodkiem sprawdziło się doskonale podczas XXI Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tegoroczna odsłona wydarzenia zdecydowanie wyróżnia się na tle poprzednich edycji. Nowoczesna infrastruktura przystosowana do potrzeb dużej, wymagającej imprezy, świetnie zaaranżowana sala plenarna – to wszystko pozwoliło zrealizować Kongres na światowym poziomie. Jestem nie tylko zachwycony samym obiektem, ale też pozytywnie podbudowany elastycznością współpracy i profesjonalizmem zespołu ze strony zarządcy obiektów zaangażowanego w organizację Kongresu”. - prof. Zbigniew Kalarus, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXI Międzynarodowego Kongresu PTK.

 

Zbigniew Kalarus

 

„MCK w Katowicach jest bardzo nowoczesnym obiektem i to nie tylko ze względu na architekturę, ale także biorą pod uwagę najnowsze standardy, jakich oczekuje się od centrów konferencyjnych.” - Krzysztof Strojek, Specjalista Diabetolog, Profesor Zwyczajny, Kierownik Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, III Katedra i Oddział Kliniczny Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Konsultant Krajowy w dziedzinie Diabetologii.

Krzysztof Strojek

 

„Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zachwyca nowoczesną architekturą i designem, które umiejętnie połączono z wymaganiami stawianymi kompleksom konferencyjnym.” - Brygida Kwiatkowska, specjalista reumatolog, profesor nadzwyczajny, Zastępca dyrektora ds. klinicznych i kierownik Kliniki Wczesnego Zapalenia Stawów w Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.

Brygida Kwiatkowska

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka