Sala balowa BC

0199_MCK_male.jpg

Charakterystyka

Sala może pomieścić :

  • w układzie teatralnym do 608 osób
  • w układzie szkolnym do 240 osób
  • w układzie w "U" do 84 osób

Sala balowa BC powstaje przez połączenie dwóch sal balowych znajdujących się na parterze Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To oryginalna i jasna przestrzeń, której okna wychodzą na południową stronę miasta.

Sala na planie prostokąta o powierzchni 724 m² i wymiarach 42 x 36 m umożliwia realizację różnego typu spotkań. Wyposażona jest w krzesła i stoły konferencyjne, których układ można dowolnie aranżować, dostosowując go w pełni do planowanego wydarzenia.

Każda z trzech sal wyposażona jest w sprzęt AV wysokiej jakości:
-  mikrofony bezprzewodowe
- dwa projektory multimedialne (16 000 lumenów)
- dwa ekrany projekcyjne o wymiarach 600 x 375 cm
- nagłośnienie sufitowe
- rolety zaciemniające

Atrybuty sali balowej sprawiają, że jest ona doskonałą przestrzenią zarówno do zorganizowania wystawnych przyjęć, konferencji i prelekcji, jak i imprez wystawienniczych.

Foyer znajdujące się przed wejściem do sal jest doskonałym miejscem na poczęstunek dla gości, a przynależny węzeł sanitarny sprawia, że wydarzenia organizowane na salach balowych mogą być całkowicie niezależne.

Umożliwiamy również doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, czy dodatkowe meble, które charakteryzuje nowoczesny design. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Osoby zainteresowane wynajmem tej sali, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka