Sala balowa ABC

Sala balowa w MCK

Charakterystyka

Sala może pomieścić :

  • w układzie teatralnym do 930 osób
  • w układzie szkolnym do 384 osób
  • w układzie w "U" do 124 osób

Sala balowa ABC powstaje przez połączenie wszystkich trzech sal balowych znajdujących się na poziomie 0 Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To oryginalna i jasna przestrzeń, której okna wychodzą na południową stronę miasta.

Sala na planie prostokąta o powierzchni 1200 m² i wymiarach 18 x 66 m umożliwia realizację różnego typu spotkań. Wyposażona jest w krzesła i stoły konferencyjne, których układ można dowolnie aranżować, dostosowując go w pełni do planowanego wydarzenia.

Każda z trzech sal wyposażona jest w sprzęt AV wysokiej jakości:
- 2 mikrofony bezprzewodowe
- projektor multimedialny (16 000 lumenów)
- ekran projekcyjny o wymiarach 600 x 375 cm
- nagłośnienie sufitowe
- rolety zaciemniające

Atrybuty sali balowej sprawiają, że jest ona doskonałą przestrzenią zarówno do zorganizowania wystawnych przyjęć, konferencji i prelekcji, jak i imprez wystawienniczych.

Foyer znajdujące się przed wejściem do sal jest doskonałym miejscem na poczęstunek dla gości, a przynależny węzeł sanitarny sprawia, że wydarzenia organizowane na salach balowych mogą być całkowicie niezależne.

Umożliwiamy również doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, czy dodatkowe meble, które charakteryzuje nowoczesny design. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Osoby zainteresowane wynajmem tej sali, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka