Zwiedzanie MCK dla WOŚP

12 stycznia 2020, niedziela

mck wosp

W najbliższą niedziele odbędzie się specjalnie zwiedzanie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach dla WOŚP! ❤❤

Jesteś ciekawy jakie przestrzenie kryje w sobie Międzynarodowe Centrum Kongresowe? Chciałbyś je zwiedzić i poznać tajniki organizacji wydarzeń? Zastanawia Cię jak wygląda zaplecze wielkich realizacji i garderoby gwiazd?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zapraszamy do udziału w wyjątkowym zwiedzaniu MCK!

Wszystkim osobom zwiedzającym zaprezentowane zostaną poszczególne przestrzenie MCK ukazujące uniwersalny charakter obiektu oraz nieskończone możliwości aranżacji: Hol Dolny, Sale Balowe oraz piękna Sala Audytoryjna z zapleczem, Sala Wielofunkcyjna wraz z uzupełniającym ją Holem Górnym i Antresolą oraz sale konferencyjne znajdujące się na drugim poziomie MCK.

Zwiedzanie MCK odbędzie się 12 stycznia w godzinach:
* 15:00
* 16:30
* 18:00

Zwiedzanie potrwa ok. 1 h.

Tym razem nie pobieramy opłaty za zwiedzanie. Każdy uczestnik będzie mógł przekazać dobrowolny datek bezpośrednio do puszki WOŚP. ❤❤

Osoby zainteresowanie udziałem w zwiedzaniu prosimy o wysłanie maila na adres zwiedzanie@mckkatowice.pl, w którym należy podać konkretną godzinę oraz ilość osób, która weźmie udział w zwiedzaniu. Potwierdzeniem możliwości udziału w zwiedzaniu jest otrzymanie wiadomości zwrotnej z zaproszeniem.

Wszystkie osoby biorące udział w zwiedzaniu zobowiązują się do przestrzegania regulaminu obiektu, który jest dostępny na stronie:
https://bit.ly/2TgTI06 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka