Zwiedzanie MCK

29 sierpnia 2019, czwartek

małe.jpg

Jesteś ciekawy jakie przestrzenie kryje w sobie Międzynarodowe Centrum Kongresowe?
Chciałbyś je zwiedzić i poznać tajniki organizacji wydarzeń? Zastanawia Cię jak wygląda zaplecze wielkich realizacji i garderoby gwiazd?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zapraszamy do udziału w wyjątkowym zwiedzaniu MCK!

Wszystkim osobom zwiedzającym zaprezentowane zostaną poszczególne przestrzenie MCK ukazujące uniwersalny charakter obiektu oraz nieskończone możliwości aranżacji: Hol Dolny, Sale Balowe oraz piękna Sala Audytoryjna z zapleczem, Sala Wielofunkcyjna wraz z uzupełniającym ją Holem Górnym i Antresolą oraz sale konferencyjne znajdujące się na drugim poziomie MCK.

Zwiedzanie MCK odbędzie się:

  • 22 sierpnia ( o godzinie  17:30, 19:00 i 20:30)
  • 29 sierpnia ( o godzinie 17:30,  19:00 i 20 :30)

    Zwiedzanie potrwa 1,5 h.

Udział w zwiedzaniu MCK jest płatny:
- 8 zł bilet normalny
- 5 zł bilet ulgowy (młodzież ucząca się do szkoły średniej włącznie, studenci i emeryci za okazaniem legitymacji).

Osoby zainteresowanie udziałem w zwiedzaniu prosimy o wysłanie maila na adres zwiedzanie@mckkatowice.pl, w którym należy podać konkretną datę i godzinę oraz ilość osób, która weźmie udział w zwiedzaniu. Potwierdzeniem możliwości udziału w zwiedzaniu jest otrzymanie wiadomości zwrotnej z zaproszeniem.

Wszystkie osoby biorące udział w zwiedzaniu zobowiązują się do przestrzegania regulaminu obiektu, który jest dostępny na stronie:
https://bit.ly/2TgTI06 

Zapraszamy!

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka