Zjazd Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi

05 września 2018, środa - 08 września 2018, sobota

Zjazd Laryngologów MCK 2018

Organizator

Business Service GALOP
40-164 Katowice, ul. Ordona 7 lok. XIV
tel.: 32 253 00 69 
e-mail: biuro@kongresy.com.pl
www.kongresy.com.pl 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt bardzo serdecznie zaprosić Państwa do udziału w 48. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, które odbędzie się w dniach
5-8.09.2018 r. w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Zjazd będzie interdyscyplinarnym forum wymiany myśli, poglądów i doświadczeń laryngologów, onkologów, radioterapeutów, chemioterapeutów, chirurgów szczękowo-twarzowych, neurochirurgów i biologów molekularnych.

Zjazd organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Katedrę i Klinikę Laryngologii Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Mam nadzieję, ze przypadnie państwu do gustu plakat reklamujący nasze Zjazdu autorstwa profesora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach Romana Kalarusa o charakterystycznej, oryginalnej symbolice i będzie inspiracją do twórczych przemyśleń podczas Zjazdu.

Udział Państwa w Zjeździe będzie dla nas wielkim zaszczytem i wyróżnieniem, i dołożymy wszelkich starań aby pozostawił w pamięci uczestników wiele przyjemnych wspomnień ze stolicy Górnego Śląska.

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Markowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Sympozjum

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka