Zielona Energia dla Biznesu | Re-Source Poland Hub Central-Eastern Europe 2024

24 kwietnia 2024, środa - 25 kwietnia 2024, czwartek

zielonaenergia.jpg

Bilety

Bilety od: 0 zł

Wydarzenie jest bezpłatne dla odbiorców energii elektrycznej – wystarczy rejestracja. Odbiorcy będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach prezentujących w jaki sposób wybrać model biznesowy kontraktowania zielonej energii przy uwzględnieniu profilu zużycia własnej firmy. 

Zarejestruj się

Informacje organizacyjne

Początek wydarzenia 24 kwietnia o godz. 8.30.

Więcej szczegółów tutaj.

RE-Source Poland Hub to organizowana co roku konferencja, która w 2024 r. odbędzie się w nowym miejscu oraz w zupełnie nowej formule.

Dlaczego Katowice? Śląsk to najbardziej uprzemysłowiony region Polski z ogromnym potencjałem biznesowo-inwestycyjnym. Polski przemysł potrzebuje energii z odnawialnych źródeł energii, a wytwórcy energii z OZE chcą rozmawiać z przedsiębiorstwami, które już korzystają albo maja zamiar korzystać z zielonej energii.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, będzie ono przestrzenią do dyskusji o tym, jak polski biznes może zyskać na energii z OZE.

- Jak co roku uczestnicy konferencji mogą liczyć na duża dawkę merytorycznej wiedzy w zakresie umów na zakup zielonej energii (corporate power purchase agreement) oraz polskiego sektora OZE prezentowanej w formie eksperckich paneli oraz praktycznych warsztatów. W tym roku poszerzamy formułę konferencji i możecie spodziewać się tematów związanych m. in. z ESG, linią bezpośrednią, zazielenianiem łańcucha dostaw, prawem UE, finansowaniem projektów OZE, dekarbonizacją przemysłu, gospodarką obiegu zamkniętego oraz wiele innych - przyznają organizatorzy.

Tegoroczna edycja RE-Source Poland Hub będzie dodatkowo poszerzona o dyskusję na temat procesu odbudowy Ukrainy i tego jak polskie sektor OZE może się zaangażować w ten proces.

- Podobnie jak w poprzednich edycjach również i tym razem możecie liczyć na przyjazną atmosferę, bezpośredni kontakt z ekspertami z sektora prywatnego, instytucji rządowych oraz władz samorządowych, a także możliwość nawiązania relacji biznesowych z polskimi oraz zagranicznymi firmami - zachęcają organizatorzy.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka