XVI Międzyplanetarne Targi Ślubne

28 stycznia 2018, niedziela

Międzyplanetarne Targi Ślubne w MCK

Organizator

Biuro Targów Ślubnych
ul. 1 Maja 9/1A
40-224 Katowice

Andrzej Gontarz
tel.  603 191 668
e-mail: info@targislubne.pl

XVI Międzyplanetarne Targi Ślubne – najpopularniejsze wydarzenie dla narzeczonych w województwie śląskim – już 28 stycznia 2018!

Międzyplanetarne Targi Ślubne to jedyna tak popularna i prestiżowa impreza z 20-letnim doświadczeniem, skupiająca całą branżę ślubno-weselną. Gromadzimy dla Was, pod jednym dachem, blisko 300 wystawców oferujących różnorodne produkty i usługi niezbędne do organizacji najważniejszego dnia w życiu – Waszego wyjątkowego ślubu i wesela.

Podczas XVI Międzyplanetarnych Targów Ślubnych zapewnimy Wam ogromną dawkę inspiracji! To właśnie u nas poznacie najgorętsze trendy i nowinki, które na miejscu skonsultujecie ze specjalistami. Pośród stoisk znajdziecie najnowsze modele sukien ślubnych, idealnie skrojone garnitury oraz najmodniejsze obrączki. Nie zabraknie również oferty firm foto-video, dekoratorskich i florystycznych. Przyszłym Młodym Parom zaprezentują się także cukiernie i sale weselne, agencje barmańskie oraz wielu innych przedstawicieli branży. Nasze targi warto odwiedzić również ze względu na atrakcyjne oferty targowe i specjalne rabaty, przygotowane przez większość wystawców.

Stałym punktem programu jest także starannie przygotowany program sceniczny. Ciekawe warsztaty i prelekcje prowadzone przez profesjonalistów, pokazy mody ślubnej, show barmańskie, prezentacje zespołów muzycznych i konkursy z cennymi nagrodami dla narzeczonych, to tylko część niezwykłych atrakcji dopełniających imprezę.

Nie przegapcie szansy na zorganizowanie wspaniałego ślubu i odwiedźcie XVI Międzyplanetarne Targi Ślubne już 28 stycznia 2018! Przed ślubem obecność obowiązkowa :)

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka