XV Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

05 października 2017, czwartek - 06 października 2017, piątek

Samorządowe forum Kapitału i Finansów w MCK

Organizator

MIEDZYKOMUNALNA SPÓŁKA AKCYJNA MUNICIPIUM

ul. Konduktorska 18 lok. 7, 00-775 Warszawa
Sekretariat tel. 22 242 80 31, faks 22 858 84 37
sekretariat@municipium.com.pl

XV jubileuszowa edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów – GŁOS W SPRAWIE FINANSÓW SAMORZĄDOWYCH
Już od 15 lat Forum stanowi najważniejszą platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu.
Różnorodność bogatej tematyki, trensfer wiedzy na temat wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz wysoce merytoryczny kontekst sprzyja zapoznaniu się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, produktami, trendami oraz dobrymi praktykami, dzięki którym samorządowcy zdobywają niezbędne informacje jak najefektywniej wykorzystywać budżety, którymi dysponują. Ogromnym osiągnięciem organizatorów jest to, że jego stali uczestnicy bardzo dobrze je oceniają i z roku na rok w wydarzeniu uczestniczy coraz więcej gości. Wszyscy zgodnie podkreślają, że jest to najlepsze miejsce na pozyskiwanie wiedzy i wymianę doświadczeń, które pomagają im w codziennej pracy.

Tegoroczna XV jubileuszowa edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów obejmie aż 15 równoległych konferencji oraz ciekawe wydarzenia towarzyszące. Program obejmie ponad 90 paneli i debat. Każda z 15 dwudniowych konferencji będzie podzielona na bloki programowe dotyczące najważniejszych, bieżących problemów dotykających samorządy.
Dwa dni sesji tematycznych począwszy od finansów, przez technologię, oświatę, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, ochronę zdrowia, ustrój samorządu aż po gospodarkę komunalną z udziałem reprezentantów samorządu terytorialnego, prezesów największych firm, wybitnych ekspertów i praktyków, gwarantują, że każdy zdobędzie nie tylko wiedzę ale też wiele inspiracji.
Forum to także okazja do integracji, podtrzymania dotychczasowych znajomości oraz nawiązania nowych kontaktów, które stanowią niezastąpioną wartość dodaną. Ukoronowaniem pierwszego dnia Forum będzie, jak co roku, Gala Inwestorów Samorządowych, podczas której zostaną uhonorowani laureaci rankingów WSPÓLNOTY: „Wydatki inwestycyjne samorządów” oraz „Wydatki JST na ochronę zdrowia”.

Wieczór uświetni koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Zapraszamy na XV, jubileuszowe Samorządowe Forum Kapitału i Finansów w Katowicach – najbardziej elitarne wydarzenie dla samorządowców.

Forum to 15 konferencji, 2 dni spotkań, 500 wystąpień, 90 paneli, 1300 uczestników: liderów samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, radnych, ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury, NGO, mediów.

Zapraszamy na stronę organizatora:
http://www.samorzadoweforum.pl/

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka