XV Europejski Kongres Gospodarczy

24 kwietnia 2023, poniedziałek - 26 kwietnia 2023, środa

EEC_15.jpg

Organizator

Grupa PTWP
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

tel.: +48 32 209 13 03
e-mail: promocja@ptwp.pl  
NIP: 954-21-99-882

Płatne pakiety dostępu
dostep@ptwp.pl    

Współpraca komercyjna
Tomasz Ruszkowski 
tomasz.ruszkowski@eecpoland.eu   

Biuro organizacyjne EEC
Paulina Dudek-Prauza
paulina.dudek@eecpoland.eu   

Agnieszka Jakubczyk 
agnieszka.jakubczyk@eecpoland.eu     

Partnerzy, sponsorzy
Ewa Matera-Radek
ewa.matera@eecpoland.eu    

Media
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl  

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy, świata, wśród których wymienić można: unijnych komisarzy, premierów i przedstawicieli rządów państw europejskich, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy.

Europejską i światową gospodarkę czekają niełatwe czasy. Świadomi i odpowiedzialni już przygotowują się na scenariusze spowolnienia czy nawet recesji. Kryzysy – polityczny, energetyczny i ekonomiczny – mogą okazać się nie tylko rodzajem testu odporności, ale także impulsem niełatwych, a przy tym koniecznych  i trwałych zmian, które w dłuższej perspektywie zaprocentują w wielu wymiarach.

O zadaniach, wyzwaniach i problemach, którym wspólnie musimy stawić czoło, będziemy chcieli rozmawiać w trakcie wydarzeń, spotkań, dyskusji – w kampanii EEC oraz w ramach kulminacyjnej kwietniowej debaty w Katowicach.

W programie XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabraknie najważniejszych, najbardziej aktualnych trendów współczesności decydujących o perspektywach rozwoju gospodarki, o jej społecznym i geopolitycznym otoczeniu.

EEC to reprezentatywne i otwarte forum debaty obejmujące szerokie spektrum tematów gospodarczych i kluczowych dla przyszłości trendów oraz zjawisk kształtujących naszą najbliższą przyszłość.

Ścieżki tematyczne:
- Geopolityka
- Wsparcie dla Ukrainy
- Zielona Transformacja
- Digitalizacja

 

__________

Pixel Multimedia jest partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka