XIV Europejski Kongres Gospodarczy

25 kwietnia 2022, poniedziałek - 27 kwietnia 2022, środa

eec.png

Organizator

Grupa PTWP
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

e-mail: eec@eecpoland.eu  

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy, świata, wśród których wymienić można: unijnych komisarzy, premierów i przedstawicieli rządów państw europejskich, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne.

W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy.

XIII Europejski Kongres Gospodarczy i 6. European Tech and Start-up Days (20-22 września 2021 r.) w liczbach to: ponad 100 debat z udziałem 500 prelegentów w trakcie trzech dni, blisko 9 tys. zarejestrowanych uczestników, w tym 5,7 tys. biorących udział stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Sesje tematyczne i wydarzenia towarzyszące relacjonowali przedstawiciele ponad 100 tytułów medialnych. Kongresowe debaty zostały odtworzone w czasie rzeczywistym 290 tys. razy.

XIV edycja największego spotkania biznesowego Europy Centralnej odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka