Wieczór z Listami Jeszuy i Drogą Sługi

15 marca 2019, piątek

Bez tytułu.png

15 marca 2019 odbędzie się „autorskie” spotkanie z Listami Jeszuy i Drogą Sługi.

Książki mają dwóch autorów:

Jayema, który opisuje swoją historię spotkania z Jeszuą i rozwój ich relacji w Listach Jeszuy oraz który spisuje przesłania przekazywane mu przez Jeszuę w obu książkach
oraz

Jeszuę, który przekazuje przez Jayema swoje przesłania, przygotowując w ten sposób przestrzeń na ofiarowanie całej ścieżki duchowej zwanej Drogą Mistrzostwa
Z dwóch autorów będzie obecny jeden … Jeszua. Z pewnością będzie, bo gdzie dwóch lub trzech…a poza tym, On w istocie jest sprawcą-inspiratorem tego spotkania i zawsze towarzyszy szukającym Prawdy.

Spotkanie będzie moderował Marek Konieczniak, pielgrzymujący od wielu lat różnymi ścieżkami, od Kursu Cudów, przez różne wspólnoty modlitewne, aż po Drogę (Serca, Przemiany, Poznania). Marek podzieli się swoją historią związaną z dość burzliwą i niejednoznaczną relacją z Listami Jeszuy, z jednoznaczną i piękną relacją z Drogą Sługi i swoimi doświadczeniami tłumaczenia i pracy z pozostałymi tekstami oraz niezwykłą historią spotkania przyjaciół serca Marii i Rafała Wereżyńskich, którzy tym razem nie będą z nami ciałem, ale będą duchem.

Spotkanie będzie przede wszystkim czasem spotkania ludzi, przyjaciół, poszukujących serc. Będzie to czas dzielenia się, rozmowy, wzajemnych pytań i odpowiedzi.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek Listy Jeszuy i Drogę Sługi.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://bit.ly/2BYQk2r 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka