Warsztaty "Mamo to ja"

26 kwietnia 2017, środa

 Już 26 kwietnia (środa) odbędą się bezpłatne Warsztaty „Mamo, to ja” w Katowicach. Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań kierowanych do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat.

Tylko w 2016 r. roku odbyło się aż 100 spotkań, w których wzięło udział ponad 12 tysięcy uczestników!

Podczas spotkań zaproszeni specjaliści dzielą się wiedzą na różne tematy związane z żywieniem niemowląt i małych dzieci, zdrowiem i rozwojem dziecka, rolą szczepień, pielęgnacją malucha oraz pierwszą pomocą w nagłych wypadkach.

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych.

Blok przedpołudniowy (10.30-14.30) kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych znajdują się maty edukacyjne oraz punkty, w których można przewinąć maluszka wyposażone w pieluszki, mokre chusteczki oraz woreczki na zużyte pieluszki.

Blok popołudniowy (17.00-20.30) adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).
W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą zarejestrować się na stronie: www.warsztaty.mamotoja.pl. Na stronie tej osoby zainteresowane mogą zobaczyć również relacje z poprzednich edycji Warsztatów: galerie zdjęć, filmy oraz opinie uczestników.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka