VIII Europejski Kongres Lean Management

23 listopada 2022, środa

Lean zdjęcie.png

Organizator

Brainstorm Group Sp. z o.o.

Europejski Kongres Lean Management to cykliczne spotkanie dyrektorów, managerów oraz kierowników wyższego szczebla, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem. Konferencja odbywa się co roku w Katowicach, a udział w niej bierze około 200 lean managerów oraz właścicieli firm produkcyjnych, logistycznych, usługowych oraz wielu innych. Pierwszy dzień konferencji ma miejsce na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Naszym celem jest zgromadzenie najlepszych specjalistów z różnych branż i ukazanie narzędzi jakie są stosowane do poprawy efektywności w biznesie. Pokażemy jak dostrzegać i eliminować  marnotrawstwo, zwiększać jakość produktów i operacji oraz obniżać koszty. Na Kongresie gościć będziemy ekspertów-praktyków w dziedzinie Lean Management, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w realizacji projektów optymalizacyjnych.

Kongres jest adresowany do właścicieli firm, dyrektorów, managerów, ekspertów powiązanych z Lean, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem.

Organizatorem Kongresu jest Brainstorm Group Sp. z o.o. - wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń, ekspert Lean Management.

Europejski Kongres Lean Management to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami i prelegentami, networkingu, ale także spora dawka nowej wiedzy i praktycznych rozwiązań. Jest to świetna okazja dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, współpracowników, przyszłych pracowników, a także osób wpływowych w branży. Kongres Lean to również możliwość promocji swojej firmy pośród specjalistów z branży.

Brainstorm Group funkcjonuje na rynku średnich i dużych przedsiębiorstw. Do grona jej klientów należy ponad 1000 firm z różnych branż. Są to zarówno firmy zlokalizowane w Polsce jak i w całej Europie. Specjalizacje Brainstorm Group to tworzenie strategii, transformacje Lean, transformacje Agile, transformacje zakupowe, organizacja szkoleń dotyczących kompetencji menedżerskich, handlowych, finansowych, zarządzania jakością i procesem oraz przeprowadzenie badań kompetencji i badań dotyczących kultury organizacyjnej, badań satysfakcji itp.
Firma nie tylko doradza innym ale z powodzeniem sama prowadzi biznesy w różnych branżach. Obecnie w grupie kapitałowej są firmy, które zajmują się nie tylko doradztwem i szkoleniami ale także nieruchomościami, wytwarzaniem oprogramowania i produkcją filtrów do wentylacji przemysłowej.

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się 23-25.11.2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w formule stacjonarnej. Dzięki trzydniowej formule (opcjonalnie) oprócz  licznych case study, które będą praktycznymi wskazówkami, zarówno dla osób zarządzających w firmie, managerów i jak i ekspertów ds. ciągłego doskonalenia, uczestnicy mają okazję do zapoznania się z wdrożonymi rozwiązaniami na żywo – w trakcie wizyt studyjnych oraz przećwiczenie nowo nabytej wiedzy w praktyce dzięki symulacjom warsztatowym.

Na pierwszy dzień (miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe) przewidziana jest część plenarna połączona z networkingiem połączonym z występem artystycznym.

Na drugi dzień zaplanowane są wizyty studyjne w pobliskich firmach produkcyjnych, gdzie uczestnicy kongresu będą mieli okazję „jak to robią inni”. W poprzednich edycjach wizyty studyjne odbywały się w takich firmach jak: Toyota, Electrolux, Esab, Schneider Electric, Ponar, Orlen Oil, Alstom, Lear, FCA, Adient, Mostostal.

Trzeci dzień kongresu to praktyczne warsztaty, symulacja procesu produkcyjnego/procesu biurowego. „Zagraj w Lean” to całodniowe warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać:
• zasady szczupłego zarządzania
• narzędzia stosowane w Lean Manufacturing
• mierniki efektywności procesów
• rezultaty wynikające z zastosowania narzędzi Lean.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka