VII Gala Dress for Success Poland

01 października 2016, sobota

dress for success w MCK

VII GALA będzie okazją do spotkania i wymiany doświadczeń kobiet sukcesu, dla których istotne jest społeczne wspieranie potrzebujących i wolontariackie dzielenie się swoimi osiągnięciami. Zaprezentujemy też naszą największą na świecie organizację non profit pomagającą kobietom defaworyzowanym na rynku pracy. W konferencji weźmie udział ponad 600 najbardziej aktywnych kobiet województwa śląskiego i innych regionów kraju. Głównymi partnerami spotkania, obok Dress for Success Poland, są WFOŚiGW w Katowicach, Śląskie Targi Książki i Dziennik Zachodni. 

Zaszczycą nas m.in. Panie: Jolanta Kwaśniewska Dorota Soszyńska, Solange Olszewska, Krystyna Kaszuba.

Zostanie nadany, po raz siódmy w Polsce, tytuł Damy Roku Dress for Success, po raz czwarty tytuł Beneficjentki Roku, po raz pierwszy tytuł Eko-kobiety Śląska.
Zwieńczeniem Gali będzie eko-show „Potęga odwiecznej kobiecości”, której choreografem i wykonawcą jest Salma Marta Galewska. Multimedialna prezentacja na różnych poziomach i w różnych formach wykorzysta: śpiew, nowoczesny i klasyczny balet, grę świateł, scenografię, film, prezentację power point, muzykę, śpiew klasyczny i nowoczesny, by pokazać odwieczną dbałość kobiet o świat i otoczenie w którym żyjemy. Pokażemy wynurzającą się z kosmosu Matkę Ziemię, która ma wiele twarzy kobiet z całego świata, pochodzących z różnych kultur, różnych epok historycznych i obszarów geograficznych, dla których jest jedna wspólna troska: dbanie o tych którzy są i którzy przyjdą po nas, dbanie o nasze wspólne ziemskie eko-dziedzictwo.

Zachęcamy do wpłacania cegiełek w kwocie 10,00 zł na konto organizacji Dress for Success Poland nr:
48 1160 2202 0000 0001 4884 6149

tytuł przelewu: cegiełka

Zapisy: joanna.karzelek@pdf.com.pl


Tego samego dnia, o godzinie 16.30 w hotelu Novotel odbędzie się Afternoon Delight Meeting dla SuperVIP z udziałem m.in. dotychczasowych Dam Roku i zaproszonych gości specjalnych.
Ważne:
Udział w Afternoon Delight Meeting dla SuperVIP tylko poprzez zgłoszenie na adres e-mail: joanna.karzelek@pdf.com.pl z załączonym potwierdzeniem zapłaty za obiad w kwocie 160 zł brutto na rachunek Dress for Success nr:
48 1160 2202 0000 0001 4884 6149

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka