TRŁ KATOWICE! Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy na Śląsku!

19 grudnia 2020, sobota - 20 grudnia 2020, niedziela

TRŁkatowiceeventczarne.png

Organizator

Ładne Rzeczy sp. z o.o. sp k.

Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska, Paweł Stremski

Więcej informacji: 

www.targirzeczyladnych.pl 

FB: facebook.com/targirzeczyladnych 
INSTAGRAM: @targirzeczyladnych
MAIL info@targirzeczyladnych.pl 

Targi Rzeczy Ładnych - największe i najbardziej prestiżowe targi współczesnego polskiego designu - po raz pierwszy zorganizują wydarzenie na Śląsku. Premierowa edycja TRŁ KATOWICE! odbędzie się tuż przed świętami, 19-20 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. - To dla nas ważny moment - chcemy przywieźć do Katowic najlepszy polski design, z którego słyną Targi Rzeczy Ładnych - mówią organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych to największa tego typu impreza w Polsce. Od 7 lat dwa razy w roku prezentuje najlepszy polski design, najciekawszych projektantów i starannie wybrane marki, których nie można znaleźć w normalnych sklepach. Zawsze w ciekawych lokalizacjach i w otoczeniu najlepszej architektury. Ostatnią edycję TRŁ odwiedziło 13 tys. gości, a zaprezentowało się na niej ponad 270 wystawców. 

Marki prezentowane na targach przechodzą zawsze uważną selekcję, a obecność na TRŁ jest gwarancją jakości. Odwiedzający zobaczą strefy tematyczne takie jak: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, ROŚLINY I KWIATY, TEKSTYLIA, VINTAGE, DZIECI, WELLNESS i AKCESORIA. Targi Rzeczy Ładnych konsekwentnie skupiają się na designie i nie prezentują wystawców i marek z modą. „Wśród wystawców TRŁ są znakomici polscy projektanci, niezależne manufaktury i studia projektowe zdobywające nagrody w Polsce i za granicą, czołowi ilustratorzy i plakaciści oraz obiecujący debiutanci. Każda edycja targów to szansa na inspirację, edukację i poznanie oryginalnych produktów” - mówią organizatorzy.

 „Od lat marzyliśmy o ruszeniu z TRŁ w Polskę i odwiedzeniu miast, które uwielbiamy i które uwielbiają dobry design. Dlatego ogromnie się cieszymy, że po raz pierwszy w historii możemy zaprosić na TRŁ KATOWICE! Tak jest! To pierwsza prawdziwa edycja TRŁ w południowej Polsce. Uwielbiamy najlepszą architekturę, dlatego nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego otoczenia niż MCK, w którym na prawie 3000 m2 zaprezentujemy świetne polskie marki, projektantów, ilustratorów i design, z którego po prostu jesteśmy dumni. Wydarzenie w ostatni przedświąteczny weekend - idealny na prezentowe zakupy dla siebie i bliskich” - mówią organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych powstały, żeby promować design i przedmioty od polskich producentów, których nie można znaleść w normalnych sklepach. Organizatorom zależy na pokazywaniu, że warto na co dzień otaczać się ładnymi, dobrze zaprojektowanymi i lokalnie produkowanymi produktami, a dobry design wcale nie musi zależeć od grubości portfela.

Targom towarzyszą często wydarzenia specjalne, wystawy i atrakcje dla dzieci i rodzin, a organizatorzy przykładają dużą wagę do promowania rozwiązań bezpiecznych dla środowiska i pro ekologicznych. Wśród prezentowanych firm, wiele oferuje produkty i rozwiązania oparte na zasadach less waste, lokalnej produkcji i zrównoważonego rozwoju.

Nabór wystawców na TRŁ KATOWICE! rozpocznie się we wrześniu.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka