TOOLEX Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

15 października 2024, wtorek - 17 października 2024, czwartek

toolex.jpg

Bilety

Wstęp wolny - obowiązuje rejestracja (start wkrótce)

Organizator

GRUPA PTWP 

Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
www.ptwp.pl  

Współpraca komercyjna
toolex@ptwp.pl  

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX
15-17 października 2024 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Chcesz poznać nowości rynkowe liderów produkcji maszyn i narzędzi? Wiesz, że biznesu nie robi się on-line i cenisz kontakty bezpośrednie? Zamiast filmów instruktażowych wolisz oglądać maszyny w ruchu, a po wiedzę sięgasz nie do raportów, lecz korzystasz z doświadczenia ekspertów branży?

TOOLEX to najlepsza odpowiedź dla Twojego biznesu – wspólnie napędzamy gospodarkę!

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki oraz narzędzi skrawających. Wielu wystawców prezentuje maszyny w ruchu i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni zatem oferta z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz olejów, smarów i chłodziw wykorzystywanych w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Salonu Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Nie brakuje również prezentacji systemów pomiarowych, najnowszego oprogramowania dla branży inżynierskiej czy oferty z zakresu BHP.

Ponad 5500 uczestników, blisko 150 wystawców z 8 krajów - to liczby, którymi zapisała się w targowej historii edycja TOOLEX 2023.

 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka