The Texas Country Boys oraz Michael Got

25 października 2022, wtorek

texas boys.jpg

Organizator

Kościół Chrześcijan Baptystów w Katowicach
ul. Morawska 10
40-218 Katowice
www.baptysci.katowice.pl

Texas Country Boys to grupa muzyków z Teksasu, którzy kochają muzykę tak samo jak ludzi. W ich repertuarze znajdują się popularne piosenki country, z wielu dekad. W Katowicach wystąpią w ramach tournée po Polsce wraz z Michaelem Gott'em.

Harmonia i szeroki wachlarz instrumentów tworzą unikalne brzmienie grupy Texas Country Boys. Na arenie międzynarodowej koncertują od 2015 roku, ale ta trasa jest pierwszym wydarzeniem koncertowym zespołu w Polsce.

The Texas Country Boys - to zespół muzyków z Teksasu, USA, którzy swoje artystyczne talenty ukierunkowują na informowanie ludzi o miłości Boga. Ich koncerty charakteryzują się profesjonalną muzyką i wokalem w stylu country, z ciepłym i szczerym przesłaniem. Treścią swoich piosenek starają się poruszyć ludzkie serca, aby przekazać im nadzieję tak bardzo potrzebną teraz dla Ukrainy, Polski i Europy. Niedawno TCB przekroczyli strefę zmilitaryzowaną w Ukrainie, by zagrać specjalny koncert w hołdzie dla ukraińskich żołnierzy.

Zespół tak zaprasza na polskie koncerty:
"Jesteśmy podekscytowani naszym pierwszym tournée po Polsce, chociaż naszej grupie w kowbojskich kapeluszach i kowbojskich butach wschodnia Europa nie jest obca. Zabawne, podnoszące na duchu piosenki grupy "Texas Country Boys" oraz pełne zachęty przesłanie Michaela Gotta jest przeżyciem, którego ty i twoi przyjaciele nie możecie przegapić!".

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka