Targi Nieruchomości Dom Mieszkanie Wnętrze

09 września 2017, sobota - 10 września 2017, niedziela

Targi Dom i wnętrze w MCK

Organizator

Ewelina Woźniak
M: 661 764 545
e-mail: wozniak@targi-naswoim.pl

Marcin Kowalski
M: 607 963 578
e-mail: kowalski@targi-naswoim.pl

 

9 i 10 września Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zmieni się w centrum śląskiego rynku nieruchomości. Wszystko dzięki kolejnej edycji targów „Dom, Mieszkanie, Wnętrze”.

Dlaczego warto wziąć udział w tej imprezie?
Choćby dlatego, że w jednym czasie i jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą śląskich deweloperów, w tym tych największych i najważniejszych, jak NEXX , TDJ Estate, DOMBUD, OKAM CAPITAL, XENAKIS DEVELOPMENT, JHM DEVELOPMENT, J.W. CONSTRUCTION, MILLENIUM INWESTYCJE i wielu innych.
W specjalnym Centrum Badania Zdolności Finansowej Śląskiego banku Spółdzielczego „Silesia” w Katowicach będzie można nie tylko sprawdzić swoją zdolność kredytową, ale także od razu wystąpić o kredyt na preferencyjnych warunkach. Wielu wystawców zapowiada specjalne promocje na swoje oferty, obowiązujące tylko podczas imprezy, w cenie biletu zwiedzający otrzymają Książeczkę Rabatową – zawierającą unikatowe promocje.

Ale „Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” to nie tylko wystawcy - to także możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, jakże potrzebnej podczas długiej i trudnej procedury zakupu mieszkania. Podczas gratisowych prelekcji i seminariów, przygotowywanych przez najlepszych rynkowych ekspertów będzie można dowiedzieć się m. in. Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny i jak urządzić mieszkanie naszych marzeń. Firma Unirent Invest podpowie jak inwestować w nieruchomości. W specjalnym Sektorze Bezpłatnych Porad specjaliści różnych dziedzin - będą do Państwa dyspozycji podczas obu dni imprezy. Uczestnicy otrzymają również specjalny katalog targowy, w którym oprócz zebranych ofert wszystkich wystawców znajdzie się cała seria wartościowych i wyczerpujących poradników.

Organizator jak zwykle zadba również o to, aby mieszkaniowe poszukiwania upłynęły w miłej atmosferze: dzieci będą mogły spędzić czas na specjalnym placu zabaw.

Sponsorem targów jest fima NEXX.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka