Targi Konopne Kanaba Fest 2023

06 maja 2023, sobota - 07 maja 2023, niedziela

grafika na www_1200x800.jpg

Jest takie miejsce w Polsce, gdzie trawa jest bardziej zielona, jedzenie ma głębszy smak, muzyka relaksuje, a wiedza jest zawsze darmowa. Zachęcamy do odwiedzenia siódmej edycji największych targów poświęconych konopiom w kraju - Kanaba Fest. 

Kanaba to przede wszystkim wystawcy z całej Polski i świata oferujący masę zróżnicowanych produktów. Jeśli szukacie czegoś dla siebie, bliskich, jesteście pacjentami, jesteście w konopiach nowi – w ogromie pasjonatów, którzy tworzą firmy wystawiające się na Kanabie z pewnością coś dla siebie znajdziecie.

Ale to nie wszystko. Bo Kanaba to też okazja – do rozmów z ekspertami, edukatorami, aktywistami, których złapać będzie można przechadzających się po hali, ale także strefie edukacyjnej na której poruszać będą ważne i aktualne tematy z konopnego świata.

 Zapraszamy również do stref z warsztatami z wiedzą praktyczną oraz wystawą sztuki i zdjęć. Jeżeli przyjeżdżacie z całą rodziną, łącznie z dziećmi - świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy Kids Zone, a na niej warsztaty i atrakcje dla najmłodszych. Dodatkowo spodziewajcie się strefy chill z muzyką na żywo i after party. 

Ale to też nie wszystko. Podczas wydarzenia rozdane zostaną nagrody branży konopnej Kanaba Cup. Nagrodzimy Najlepszy Susz CBD/CBG, Osobowość Branży Konopnej, Produkt Roku oraz Najlepsze Stoisko.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka