Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP

02 kwietnia 2019, wtorek - 04 kwietnia 2019, czwartek

Targi BHP 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Organizator

FAIREXPO

Marta Gardziewicz-Halczuk
Project Manager
M: +48 532 463 267
E: mgardziewicz@fairexpo.pl 


Targi BHP w Katowicach to już tradycja. Dziewiętnasta edycja odbędzie się od 2 do 4 kwietnia 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, skierowana jest do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo w środowisku pracy oraz do producentów i dystrybutorów z branży.

Targi zostały objęte prestiżowymi patronatami honorowymi: Głównego Inspektora Pracy, Wyższego Urzędu Górniczego oraz Urzędu Dozoru Technicznego.

W ramach naszego wydarzenia będzie można się spotkać z wystawcami prezentującymi najnowsze osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, zabezpieczeń, jak również z gronem ekspertów, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Katowickie targi to także bogaty program konferencji, forów i pokazów na żywo, w ramach których zaprezentowane zostaną innowacyjne branżowe rozwiązania.

Podczas targów BHP 2019 w Katowicach w gronie wystawców nie zabraknie krajowych i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów środków ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników, producentów zabezpieczeń asekuracyjnych przed upadkiem z wysokości czy też dystrybutorów odzieży i obuwia ochronnego. Zależy nam również, by swoje innowacyjne rozwiązani zaprezentowali producenci systemów monitorowania środowiska pracy i aparatury kontrolno-pomiarowej, które są podstawą działań zapobiegającym wypadkom w miejscach pracy.

Szczegóły targów: www.bhp.fairexpo.pl  

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka