Targi B2 Energy

06 września 2022, wtorek - 09 września 2022, piątek

1.png

Organizator

EXPO Katowice S.A. (dawniej Polska Technika Górnicza S.A.)
Adres: al. Korfantego 51/46, 40-160 Katowice
Telefon: 32 353 70 24 
Mail: expo@expo-b2energy.com

Targi B2 Energy są nowym, profesjonalnym segmentem wystawienniczym największych w Europie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego organizowanych od ponad 38 lat, w których uczestniczą czołowi producenci maszyn i urządzeń oraz wyrobów dedykowanych dla przemysłu wydobywczego i energetycznego. W targach uczestniczy blisko 200 firm krajowych i zagranicznych m.in. Komatsu ( Joy Global), KGHM Zanam, FAMUR, SMT  Scharf, Eickhoff, FST Wolbrom, Jastrzębska Spółka Węglowa, Polska Grupa Górnicza a ekspozycję odwiedza ponad 20 tys. profesjonalistów.

Zmiany strukturalne zachodzące w przemyśle wydobywczym oraz transformacja energetyki wymuszają intensyfikację procesów automatyzacji. Dywersyfikacja potencjału firm okołogórniczych stwarza niepowtarzalną szansę wspólnych przedsięwzięć z firmami z zakresu elektroniki, automatyki, pomiarów i robotyki.

Oferta Państwa firmy na Targach B2 Energy spotka się nie tylko z zainteresowaniem profesjonalistów odwiedzających ekspozycję, ale w równym stopniu firm uczestniczących w targach w segmencie górniczym, które – korzystając ze wsparcia finansowego z Regionalnego Planu Sprawiedliwej Transformacji oraz emitując własne „ zielone obligacje” - szukają partnerów do wspólnych przedsięwzięć na nowych rynkach poza górniczych. Targi B2 Energy to platforma synergii firm specjalizujących się dotychczas w przemyśle wydobywczym z podmiotami z zakresu elektroniki, automatyki, pomiarów i robotyki.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka