Taco Hemingway POCZTÓWKA Z POLSKI TOUR

07 marca 2020, sobota

taco.jpg

Organizator

Mega Club Events

info@megaclub.pl  

Taco Hemingway wystąpi w  ramach trasy koncertowej Pocztówka z Polski Tour w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 7 marca 2020 r. podczas dwóch koncertów: o godzinie 17:00 i o 21:00.

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?

Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni - takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.
Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. 

Sprzedaż wejściówek na zbliżające się tournée rozpocznie się 13 listopada i na początku będzie dostępna tylko dla użytkowników usługi Empik Premium, a dzień później będzie już otwarta dla każdego!

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka