Sweettargi - targi cukiernicze, piekarskie i lodziarskie

21 marca 2020, sobota - 23 marca 2020, poniedziałek

sweetargi

Organizator

http://www.sweettargi.fairexpo.pl/ 

Ilona Syryłło
DYREKTOR PROJEKTU
tel. (+48 32) 7281532
kom. (+48) 664080283
isyryllo@fairexpo.pl 

Poniżej zamieszczamy oświadczenie organizatora z dnia 9 marca 2020:

"Szanowni Państwo,

mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARAS-Cov-2), w związku z aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym o nieprzeprowadzaniu imprez powyżej 1000 osób, a także mając na uwadze zdrowie Państwa i Państwa klientów, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich Sweettargi 2020 na nowy termin, który zostanie ogłoszony niezwłocznie, z uwzględnieniem sytuacji epidemiologicznej.
Bezpieczeństwo gości, wystawców i klientów jest naszym priorytetem, w obliczu niezależnych od nas okoliczności, oceniamy że decyzja o przesunięciu Sweettargów jest najrozsądniejszym z możliwych rozwiązań. Wiemy, że zmiana terminu Targów wiąże się dla Państwa z licznymi niedogodnościami, wszak przygotowania do najbliższej edycji były już na finiszu. Wierzymy jednak, że zrozumiecie Państwo naszą decyzję, zwłaszcza że zapadła ona po wielu rozmowach z naszymi Wystawcami.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże względy bezpieczeństwa, przestrzegania zaleceń służ państwowych i poczucie odpowiedzialności za wszystkich uczestników Targów w obecnej sytuacji stały się kwestiami priorytetowymi.

Wszelkie informacje wynikające ze zmiany terminu zostaną Państwu przekazane przez managerów projektu."

Z poważaniem

Piotr Kubica
Prezes Zarządu
proMotion Sp. z o.o.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka