Summer Sky Festival

10 lipca 2021, sobota, godz. 20.00

sympho-house kato

Organizator

Visual Production sp. z o.o.
ul. Tęczowa 29/4,
60-287 Poznań

Biuro Obsługi Klienta
sprzedaz@visualproduction.pl 

Nosowska, Kult oraz nowy, unikatowy projekt Sympho House – czyli koncert największych hitów muzyki house’owej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale DJ-a oraz wokalistów na żywo. 

Rusza Summer Sky Festival 2021 letni cykl koncertów oraz widowisk muzycznych w wyjątkowej oprawie i atmosferze. 

W 2020 roku pierwszy Summer Sky Festival odbył się latem w Poznaniu na lotnisku Ławica. Koncert otwarcia zagrał Krzysztof Zalewski. Na uczestników czekała strefa gastro&foto, zaprojektowana specjalnie na potrzeby festiwalu. Tegoroczna edycja odwiedza już kilka polskich miast, w tym Katowice.

W ramach Summer Sky Festival 2021 utworzone zostaną specjalne strefy chillout’u, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiając before i after party. 

Summer Sky Festival w Katowicach:

  • 10.07.2021 Sympho House godz. 20:00 / Plac Sławika i Antalla
  • 11.07.2021 NOSOWSKA godz. 20:00 / Plac Sławika i Antalla

Sympho house czyli autorski projekt koncertowy największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej oraz DJ-a i wokalistów na żywo. Na tym koncercie trudno będzie stać w miejscu.

W 2021 Summer Sky Festival odbędzie się w kilku polskich miastach. Dokładny harmonogram wraz z wszelkimi informacjami oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie organizatora: visualproduction.pl.

Koncerty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Aktualne informacje organizacyjne publikowane będą również na wydarzeniach facebookowych.

Organizatorem Summer Sky Festival jest agencja Visual Production z Poznania posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych, która gwarantuje wysoką jakość na każdym polu: artystycznym, muzycznym, gastronomicznym i logistycznym. 

Świetni artyści z doskonałą muzyką, unikatowy projekt Sympho House, dedykowane strefy chillout’u oznaczają świetnie spędzony letni wieczór dla wielu mieszkańców regionu. Spodziewajcie się prawdziwej letniej atmosfery na świeżym powietrzu pod lipcowym niebem z wyjątkowymi muzycznymi doznaniami. 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka