Studio Dobrych Rozwiązań

04 września 2018, wtorek

sdr

Organizator

Publikator Sp. z o.o.
15-425 Białystok
ul. Cieszyńska 3a
www.publikator.com.pl 

 

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów. 

Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach.  Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Organizatorem spotkania jest adresowany do projektantów i architektów portal Archiconnect.pl oraz magazyny „Świat Łazienek i Kuchni” i "Dobrze Mieszkaj". 

Wydarzenie wspierane jest również przez portale www.dobrzemieszkaj.pl,  www.mamkuchnie.plwww.ryneklazienek.pl, www.lazienka.pl, www.meble.com.pl.  

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka