Studio Dobrych Rozwiązań

20 kwietnia 2017, czwartek

sdr katowice 2017 1200x800.jpg

Organizator

Publikator Sp. z o.o.
www.publikator.com.pl

Grupa PTWP S.A.
www.ptwp.pl 

20 kwietnia 2017 r.  STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ – PO RAZ DRUGI ZAPRASZA DO KATOWIC!

Studio Dobrych Rozwiązań po drugi zawita na Górny Śląsk. Zapraszamy 20 kwietnia do Katowic na spotkanie z dobrym wzornictwem, oryginalnymi pomysłami oraz technologiami. Jesteście architektami albo projektantami wnętrz? Musicie tam być!

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujesz się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady. Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Was, specjalistów od tworzenia pięknych wnętrz!

Podczas katowickiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
• unikalnych materiałach wykończeniowych i konstrukcyjnych
• nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz
• rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej

Specjalnie na katowickie spotkanie zaprosiliśmy uznanych i cenionych architektów, którzy tworzą obiekty zmieniające Katowice. Wkrótce zdradzimy, kto będzie gościem specjalnym spotkania.
Uzupełnieniem eksperckich wykładów będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań.

Rejestracja na:
www.sdr2017.pl http://www.sdr2017.pl/2016/pl/zarejestruj-sie/73/

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka