Spotkanie branżowe #EventprofsPL Poland Convention Bureau

22 marca 2024, piątek

bureau.jpg

Organizator

Poland Convention Bureau POT

22 marca 2024 roku zespół Poland Convention Bureau POT organizuje spotkanie branżowe złożone z trzech segmentów: Inteligencja kulturowa w biznesie (prezentacje + panel ekspercki), Laboratorium Twórców – sztuczna inteligencja w przemyśle spotkań oraz spotkanie wewnętrzne PCB POT – CVBs. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Program wydarzenia w Katowicach:

Kontekstem do pierwszej części  spotkania jest ogromna dynamika zmian globalnych, które swoje najistotniejsze źródło mają obecnie w Azji i na Bliskim Wschodzie. Różnice kultury biznesowej pomiędzy Polską a krajami Bliskiego Wschodu są z znaczące i wynikają z różnic w historii, religii i normach społecznych. Istotnym krokiem do osiągnięcia sukcesu w biznesie i przewagi konkurencyjnej jest zrozumienie tych różnic i dostosowanie się do nich.

Sztuczna inteligencja (AI) na stałe zagościła w naszej rzeczywistości. Temat ten wzbudza wiele kontrowersji i zmusza do refleksji. W drugiej części spotkania odbędzie się kolejna odsłona projektu „Laboratorium Twórców” w której zajmiemy się sztuczną inteligencją jako czynnikiem przewagi konkurencyjnej w przemyśle spotkań.

Na koniec dnia, w nieformalnej atmosferze. odbędzie się spotkanie miejskich i regionalnych Convention Bureaux.

Zaproszenie na wydarzenie zostało skierowane jest do Miejskich i Regionalnych Convention Bureaux oraz Profesjonalnych Organizatorów Spotkań i Wydarzeń (PCO i ITC).

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka