Spektakl "TRIATHLON STORY, czyli chłopaki z żelaza"

26 maja 2024, niedziela

traithlon.jpg

Bilety

Bilety od: 91,24 złKup bilet on-line

Informacje organizacyjne

26 maja spektakl zostanie wystawiony w MCK dwa razy: o godz. 16 i 18.30.

Więcej informacji:
https://visualproduction.pl/spektakl-komediowy-triathlon-story-czyli-chlopaki-z-zelaza-26-05-2024-katowice-mck/ 

oraz: https://www.facebook.com/events/763061948626326

Organizator

Visual Production

kontakt do Biura Obsługi Klienta: sprzedaz@visualproduction.pl,
telefon +48 517 198 228

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.

Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

„Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert
Występują: Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur, Marcin Rogacewicz, Leszek Lichota, Michał Żurawski (obsada wymienna)

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka