Śniadanie w Centrum Kato

18 lipca 2021, niedziela

śniadanie

Propozycje na pierwszy, najważniejszy posiłek dnia, spożyty na świeżym powietrzu, w dobrym towarzystwie i miejscu, śniadaniowy market, zajęcia jogi, warsztaty dla dzieci, piknikowa atmosfera – Centrum Kato (dawniej Gastrofajer) rozwija ofertę i zaprasza na tarasy Spodka i Zieloną Dolinę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach także w niedzielne poranki.

Cykl niedzielnych śniadań w Centrum Kato rozpocznie się 18 lipca br., o godz. 10 na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wśród propozycji śniadaniowych znajdą się hummusy, smoothie bowle oraz burgery, które serwować będą m.in.: Restauracja Amfora, Bajs, Botanika i Śląska Prohibicja. Działać będzie również market śniadaniowy, zaplanowano praktykę jogi oraz zajęcia kreatywne w duchu less waste (zabawy roślinami, papierem, materiałami z odzysku itp.) dla dzieci.

W godzinach 10:30-13:30 oraz 15:00-18:30 w niedziele w Centrum Kato odbywać się będą również warsztaty z plecenia makram.

Cykl niedzielnych śniadań realizowany jest w ramach Centrum Kato zlokalizowanego na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie odbywa się co tydzień, od środy do niedzieli w sezonie wakacyjnym, łącząc działalność barów, nocnego marketu gastronomicznego z restauracjami i food truckami, zapewniając przy tym bogaty program artystyczny i rozrywkowy.

Centrum Kato i wydarzenia towarzyszące organizowane są z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Godziny otwarcia: środy i czwartki 16.00-24.00, piątki i soboty 16.00-02.00 oraz niedziele 10.00-24.00.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Centrum Katowww.facebook.com/centrumkato 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka