Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

17 września 2022, sobota - 18 września 2022, niedziela

1200x628-mck.jpg

Organizator

Expo Property BIS S.C.

Koordynatorzy Imprezy:
Małgorzata Pietrzko
tel. 792 782 310
e-mail: mp@expoproperty.pl

Magdalena Kowalska
tel. 794 772 220
e-mail: mk@expoproperty.pl

Dział Organizacji:
Joanna Arabska
tel.: 792 772 230
e-mail: organizacja@expoproperty.pl

Targi Nieruchomości & Budowa Domu to cykliczna impreza organizowana przemiennie w MCK w Katowicach lub na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tej jesieni zapraszamy do MCK.

Spodziewamy się około 80 wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, w tym PREMIERY nowych inwestycji, a także doradcy finansowi z najkorzystniejszymi ofertami wszystkich banków. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach – domy drewniane, modułowe, z kermazytu, domy zeroenergetyczne, budowa domu od A do Z. Oferta inteligentnych domów smart home. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych, fotowoltaiki czy odnawialnych źródeł energii, a także firm z branży home design. Wśród nich m.in.: okna, drzwi, podłogi, tapety ścienne, sufity napinane, materace, meble kuchenne, meble salonowe, designerskie krzesła i fotele oraz elementy dekoracyjne. Wśród grona Wystawców znajdą się także projektanci wnętrz z indywidualną ofertą projektów kuchni i łazienek.

Przedmiot targów
Na tar­gach pre­zen­tu­jemy zarówno inwe­sty­cje rynku pier­wot­nego, jak i wtór­nego. Do targowej praktyki należy przygotowywanie przez niektórych wystawców pro­mocyjnych ofert, obo­wią­zu­jących pod­czas trwa­nia imprezy. Zwie­dza­jący, poza poznaniem tego co proponują deweloperzy, będą mieli możliwość zapoznania się ofertami firm budujących domy, sprzedających wypo­sa­że­nie wnętrz, czy działających na rynku finansowym.

Dlaczego warto nas odwiedzić?
Orga­ni­za­tor wyda­rze­nia, firma Expo Pro­perty stwo­rzyła miej­sce spotkań osób kupu­ją­cych i wykań­cza­ją­cych swoje nowe M z deweloperami, firmami budującymi domy i sprzedawcami wyposażenia i materiałów!

Na tar­gach deweloperzy oferują mieszkania lub domy w niższych promocyjnych cenach. Podobnie zdarza się, że banki oferują korzystniejsze warunki kredytowania, a sprzedawcy wyposażenia pro­mo­cje dla Osób odwiedzających targi.

Targi Nieruchomości & Budowa Domu to miejsce, gdzie łatwo można porównać oferty dostępnych produktów i dokonać lepszego wyboru.

Zakres tematyczny
- prze­gląd rynku dewe­lo­per­skiego (rynku pierwotnego)
- prze­gląd rynku wtór­nego (miesz­ka­nia, działki budow­lane, rekre­acyjne, inwestycyjne)
- budowa domu od A-Z (firmy od kom­plek­so­wej budowy domu)
- domy drewniane, modułowe, z kermazytu
- instalacje, pompy ciepła, kominki
- fotowoltaika
- odna­wialne źró­dła energii
- pro­jekty domów
- porady (prawne, architektów)
- warsztaty

Więcej informacji na stronie www.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka