SILESIA BAZAAR vol.6 - targi mody i dizajnu

28 maja 2017, niedziela

SILESIA BAZAAR vol. 6 w MCK

Organizator

Fundacja „Colors of Silesia”
Teresy 11
40-583 Katowice

biuro@colorsofsilesia.org

Czas na wiosenne imprezy promujące niezależną modę i dizajn: SILESIA BAZAAR vol.6 i 4. Akademia Mody i Dizajnu.

28 maja 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się targi SILESIA BAZAAR vol.6


Trwają zapisy dla Wystawców na największe wydarzenie dedykowane polskiej modzie i wzornictwu na Śląsku.
Cykl targów SILESIA BAZAAR od 2014 z powodzeniem promuje polską, niezależną modę i dizajn. Skierowane jest do tych, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo, kochają modę, cenią sobie estetykę, a swoimi świadomymi decyzjami zakupowymi chcą wspierać zdolnych, niezależnych dizajnerów. To okazja do zrobienia zakupów, znalezienia inspiracji i poznania ciekawych trendów.


Trwają zapisy dla Wystawców

Targi SILESIA BAZAAR każdorazowo gromadzą w jednym miejscu różnorodne firmy z całej Polski. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści stoiska ponad 100 firm. Do udziału zaproszone są zarówno autorskie marki odzieżowe, jak również firmy oferujące produkty dla dzieci, twórcy biżuterii, producenci przedmiotów użytkowych oraz kosmetyków. Zapisy dla firm chcących zaprezentować się 28 maja w Katowicach odbywają się przez stronę internetową projektu: silesiabazaar.pl
Lista firm, które wzięły udział w targach SILESIA BAZAAR od początku istnienia projektu jest długa na ponad 1000 pozycji!


Akademia Mody i Dizajnu
Targi niezależnej mody i dizajnu SIELSIA BAZAAR poprzedzi 4. Akademia Mody i Dizajnu. To projekt nastawiony na edukację i integrację twórców mody i dizajnu. Spotkanie składające się z prelekcji i warsztatów z ekspertami zwieńczone wieczornymi pokazami mody odbędzie się w sobotę, 27 maja 2017 w Rondzie Sztuki i Klubie Królestwo w Katowicach. Wśród zaproszonych do wygłoszenia prelekcji gości znaleźli się Urszula Wiszowata z portalu Fashion Biznes i Rafał Stanowski, redaktor Lounge Magazynu i Dyrektor PR Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką mody i dizajnu.

SILESIA BAZAAR vol.6 to już w sumie 13 wydarzenie z całego cyklu targów. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych i najchętniej odwiedzanych wydarzeń modowych na Śląsku.
Więcej szczegółów na: www.silesiabazaar.pl oraz www.facebook.com/silesiabazaar

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka