SILESIA BAZAAR vol. 5

10 grudnia 2016, sobota - 11 grudnia 2016, niedziela

Silesia BAZAAR vol.5 - MCK

SILESIA BAZAAR vol.5 w świątecznej odsłonie już 10 i 11 grudnia w Katowicach.

W weekend 10 i 11 grudnia 2016 odbędą się targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To największe targi tego typu na południu Polski. Przestrzeń Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zapełni prawie 200 stoisk polskich marek. Będzie to już 10. edycja targów odbywających się pod wspólnym szyldem SILESIA BAZAAR.

SILESIA BAZAAR to wydarzenie skupiające w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych - mebli, dekoracji do domu itp.. Odwiedzający mogą nie tylko osobiście porozmawiać z projektantami i twórcami, ale przede wszystkim kupić ich produkty. SILESIA BAZAAR to świetna alternatywa dla zakupów w galeriach handlowych.

Zimowa edycja targów ma być przede wszystkim okazją do zakupienia świątecznych prezentów. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę. Wśród 200 stoisk nietrudno będzie można znaleźć coś wyjątkowego.
Przestrzeń budynku targów pozwoli organizatorom na zaaranżowanie w świątecznym klimacie stref Gastro i Relaksu, a także strefy przeznaczonej dla dzieci. Prócz tego każdy zwiedzający obejrzeć będzie mógł wystawę jednego ze stałych partnerów projektu - Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Ambasadorem projektu jest autor strony “Rubens był z Bytomia.”, Mateusz Ledwig, z którym na potrzeby piątej edycji wydarzenia organizatorzy przygotowali świąteczne atrakcje.

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę www.silesiabazaar.pl oraz www.facebook.com/silesiabazaar

 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka