SILESIA BAZAAR vol. 4

11 czerwca 2016, sobota - 12 czerwca 2016, niedziela

SILESIA BAZAAR - vol.4 - dla MCK.png

Dzięki SILESIA BAZAAR vol.4 będzie można niczym w galerii handlowej przechadzać się alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców i podziwiać kreatywny dorobek polskich niezależnych marek modowych i producentów przedmiotów użytkowych.

Organizatorem pierwszych trzech edycji SILESIA BAZAAR było Stowarzyszenie „Green” z siedzibą w Katowicach. Od 2016 roku targi organizuje Fundacja „Colors of Silesia”. Fundacja za główne cele stawia sobie: wsparcie niezależnych projektantów, dizajnerów i artystów, działania na rzecz ich rozwoju zawodowego oraz organizację wydarzeń promujących niezależną modę i dizajn. W ramach swoich działań Fundacja organizuje także cykl warsztatów o nazwie Akademia Mody i Dizajnu oraz angażuje się akcje charytatywne.

http://silesiabazaar.pl/pl/

Z uwagi na odbywający się tego dnia w Katowicach wyścig iLoveRally wejście do Międzynarodowego Centrum Kongresowego od ulicy Olimpijskiej może być utrudnione. Zachęcamy do korzystania z wejścia od strony Spodka. 

iLoveRally

Część parkingów w Strefie Kultury w sobotę będzie zamknięta. Do dyspozycji odwiedzających targi będą parkingi zaznaczone na mapie kolorem niebieskim.
Wjazd na wskazane parkingi będzie możliwy od strony Alei Korfantego. W niedzielę ograniczenia te znikną i  dostępne będą już wszystkie pozostałe parkingi w Strefie Kultury.
Główne wejście na targi SILESIA BAZAAR vol. 4 znajdować się będzie od strony ulicy Olimpijskiej. Będzie również można wejść do MCK od strony Spodka i przejść do hali C, gdzie odbywać się będą targi. 

Parkingi Silesia Bazaar

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka