SILESIA BAZAAR Kids vol.6

15 kwietnia 2018, niedziela

SB Kids vol.6 - MCK

Organizator

Fundacja „Colors of Silesia”
Teresy 11
40-583 Katowice
kids@silesiabazaar.pl 

Zapraszamy 15 kwietnia 2018 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids vol.6.

Mamy już za sobą czasy, kiedy kupowanie dziecięcych ubranek odbywało się wyłącznie w „sieciówkach”, a szafki w domach uginały się od niskiej jakości akcesoriów produkowanych w Azji. Uważamy, że wiedzę powinni przekazywać prawdziwi specjaliści, a nie popularne koncerny. Chcemy aktywnie spędzać czas z naszymi dziećmi. Szukamy alternatywnych rozwiązań. Wciąż się uczymy. Doceniamy niezależną modę i dizajn.
SILESIA BAZAAR Kids to edycja poświęcona produktom i usługom dla dzieci i ich rodziców. W ramach tej imprezy odbędą się targi niezależnej mody dziecięcej oraz prelekcje dla rodziców i warsztaty dla dzieci. Podczas całej imprezy nie zabraknie też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, napicia się świeżych soków oraz aromatycznej kawy – to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie Gastro.
Targi odbędą się 15 kwietnia 2018 w Międzynarodowy Centrum Kongresowym. Za sprawą cyklu targów SILESIA BAZAAR tej imprezy Katowice stały się mekką polskiej i śląskiej mody oraz dizajnu. Podczas edycji Kids zaprezentuje się prawie 120 wystawców z całej Polski.

Zapraszamy do udziału w targach SILESIA BAZAAR Kids vol. 6!

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka