Silesia Bazaar Kids vol.3 - targi mody dziecięcej

13 listopada 2016, niedziela

Silesia Bazaar Kids vol.3 w MCK

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids po raz trzeci w Katowicach!
 

13 listopada br. nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach po raz trzeci gościć będzie największe wydarzenie w branży niezależnej mody i dizajnu dedykowane dzieciom i rodzicom - targi SILESIA BAZAAR Kids vol.3

Na potrzeby 3. edycji wydarzenia organizatorzy przygotowali miejsce dla ponad 100 wystawców oferujących polskie produkty dla dzieci. Wśród firm zaprezentują się marki oferujące odzież dla dzieci w różnym wieku, oryginalne zabawki oraz dodatki do dziecięcego pokoju i inne, przydatne akcesoria dla dzieci i rodziców. Będzie w czym wybierać!

Nie tylko targi

Targi SILESIA BAZAAR Kids vol.3 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu prócz przestrzeni targowej zaplanowano również strefę warsztatów i zabawy dla dzieci, a także prelekcje i warsztaty z wyjątkowymi gośćmi dla rodziców zorganizowane wraz z magazynem oMatko! (więcej szczegółów TUTAJ).

Nie zabraknie Strefy Relaksu z udogodnieniami dla mam z dziećmi oraz strefy Gastro pełnej przysmaków z popularnych, oryginalnych lokali gastronomicznych.

Jedyna taka impreza na Śląsku

SILESIA BAZAAR Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Już na stałe wpisała się w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty i samego wydarzenia znajdują się na stronie www.silesiabazaar.pl/kids oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook: facebook.com/silesiabazaar

 

 

 

 

 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka