Rodzinne Targi Zdrowia 2018

13 stycznia 2018, sobota

Rodzinne Targi Zdrowia w MCK

Organizator


Farmateka Sp. z o.o.
Adres: 40-541 Katowice
ul. Rzepakowa 2
Centrala: 32 253-18-41
info@targizdrowia.com.pl 

II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia

Miło nam poinformować, że 13 stycznia 2018 roku w naszym obiekcie odbędzie się II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia, wyjątkowego wydarzenia przeznaczonego dla całych rodzin. Na odwiedzających, oprócz ponad setki wystawców, znów czekać będzie specjalistyczna aparatura do badań, a także szereg atrakcji, pokazów i konkursów. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.

I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia okazała się dużym sukcesem i przyciągnęła tysiące osób. Organizatorzy zapowiadają, że kolejna przyniesie jeszcze więcej atrakcji, pokazów oraz możliwości dla wszystkich osób, które są zainteresowane profilaktyką prozdrowotną i chcą wykonać szereg podstawowych oraz specjalistycznych, trudno dostępnych badań pod czujnym okiem specjalistów. Na terenie targów znajdzie się ponadto strefa dla rodzin z dziećmi, a przez cały dzień na scenie głównej odbywać będą się interesujące pokazy, którym przewodzić będzie konferansjer wydarzenia, Krzysztof Ibisz.

Na Rodzinnych Targach Zdrowia coś dla siebie znajdą również osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu, ponieważ w specjalnie przygotowanej do tego strefie odbędzie się do kilkunastu prelekcji poruszających najważniejsze tematy związane właśnie ze zdrowiem. Na uczestników czekać będzie także strefa gastronomiczna, na której w oczekiwaniu pomiędzy kolejnymi atrakcjami będzie można zjeść ciepły posiłek, bądź po prostu napić się kawy.

Rodzinne Targi Zdrowia to recepta na udany dzień dla każdej rodziny.
Do zobaczenia 13 stycznia 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!

Więcej informacji na temat Rodzinnych Targów Zdrowia znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej organizatora www.targizdrowia.com.pl 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka