Rodzinne Targi Zdrowia

21 stycznia 2017, sobota

Rodzinne Targi Zdrowia w MCK

Organizator

Farmateka sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie organizatora lub pod adresem info@targizdrowia.com.pl

Reklama:
reklama@targizdrowia.com.pl

 

Z Bliskimi po Zdrowie!
Przedstawiamy Rodzinne Targi Zdrowia!

Organizowane w samym sercu Górnego Śląska, w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Ponad 150 wystawców z najróżniejszych dziedzin związanych ze zdrowiem, kilkanaście tysięcy osób, które w naszych Targach będą brały aktywny udział i dla których organizowane jest to wydarzenie.

Rodzinne Targi Zdrowia są wydarzeniem całkowicie darmowym dla wszystkich odwiedzających osób. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Niech 21 stycznia 2017 będzie dniem szczególnym. Uczestnictwo w naszych Targach będzie idealną okazję na spędzenie Dnia Babci w rodzinnej i ciepłej atmosferze oraz wyrazem troski o najbliższych.

Na terenie Targów będzie można znaleźć miejsca do zabawy i nauki dla najmłodszych czy z drugiej strony miejsca porad i darmowych badań lekarskich dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto, w czasie trwania Targów będą miały miejsce interesujące pokazy i konkursy, w których brać będą mogli udział wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia. To wszystko sprawia, że mówiąc o Rodzinnych Targach Zdrowia 2017, mówimy o wydarzeniu całkowicie bezprecedensowym, którego w południowej Polsce jeszcze nie było.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka