Property Forum Śląsk – City Talk 2023

27 stycznia 2023, piątek

property forum slask.jpg

Organizator

Grupa PTWP
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

tel: +48 32 209 13 03, +48 608 478 500
e-mail: ptwp@ptwp.pl

 Property Forum Śląsk – City Talk to regionalna odsłona największej konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – Property Forum. Rozmowy z władzami samorządowymi, inwestorami i deweloperami o potencjale inwestycyjnym na rynku nieruchomości na Śląsku i Zagłębiu jak co roku będą towarzyszyły wydarzeniu 4 Design Days. W trudnym momencie dla gospodarki, wśród wyzwań, jakie stoją przed władzami samorządowymi, w dobie rosnących kosztów wpływających na rentowność biznesu i atrakcyjność inwestycyjną miast i regionów potrzeba spotkań władz samorządowych i inwestorów jest ogromna. Atmosfera niepewności, wciąż zmieniającego się prawa wpływa na przyszłość branży nieruchomości.

Spotkania Property Forum Regiony w miastach regionalnych z szefami spółek deweloperskich, firm inwestujących na rynku nieruchomości oraz władzami samorządowymi przyciągały poprzednio tłumy, a wnioski z dyskusji były szeroko relacjonowane w mediach lokalnych oraz w serwisie PropertyNews.pl.

Wydarzenia Property Forum Regiony nierzadko były też areną ogłaszania ważnych inwestycji w regionach czy miejscem podpisywania umów na realizację istotnych dla miast projektów.

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka