PINK FLOYD HISTORY „Welcome to the Machine Tour 2025

26 marca 2025, środa

PINK FLOYD HISTORY_1200x800 Katowice.jpg

Bilety

Bilety od: 169 zł

Sprzedaż biletów: eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Rockserwis.pl. Kupbilecik.pl

Kup bilet on-line

Informacje organizacyjne

Początek wydarzenia: godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 19.00

Więcej o wydarzeniu na Facebooku.

Organizator

Art Muza Sp. z o.o.
office@art-muza.pl

Przygotuj się na podróż przez historię Pink Floyd! Włoski zespół PINK FLOYD HISTORY zaprasza na  koncert w ramach europejskiej trasy celebrującej 60. rocznicę powstania Pink Floyd oraz 50. rocznicę wydania albumu „Wish You Were Here”. 

Trasa PINK FLOYD HISTORY „Welcome to the Machine Tour 2025” zaprezentuje nowe, niezapomniane widowisko na żywo, obejmujące sześćdziesiąt lat rewolucyjnej muzyki Pink Floyd. W programie znajdą się ponadczasowe hity, które uczyniły Pink Floyd jednym z najbardziej wpływowych zespołów wszech czasów, od „The Dark Side of the Moon” po „The Wall”. Centralnym punktem koncertu będzie arcydzieło muzyki psychodelicznej, „Wish You Were Here”. Na żywo zabrzmią najsłynniejsze utwory z tej płyty, takie jak „Shine On You Crazy Diamond”, „Welcome to the Machine” i „Wish You Were Here”, zanurzone w atmosferze pełnej emocji i sugestii. 

Oprócz muzyki, PINK FLOYD HISTORY „Welcome to the Machine Tour 2025” zapewni wciągające wrażenia dla zmysłów. Spektakularne efekty świetlne, ekscytujące filmy i poruszająca narracja przeniosą widzów do świata Pink Floyd, odtwarzając historię zespołu oraz jego wpływ na muzykę i kulturę. Na scenie wystąpią wyjątkowi muzycy, którzy dzięki swojej pasji i talentowi ożywią nieśmiertelne piosenki Pink Floyd z nienaganną wiernością i potężną energią, tworząc dla Was niezapomniane przeżycie. 

PINK FLOYD HISTORY to pochodzący z Włoch najlepszy zespół specjalizujący się w repertuarze Pink Floyd w Europie. Od ponad dekady z pasją wykonuje utwory Pink Floyd, przyciągając na swoje koncerty już  ponad 500 000 fanów.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka