Nosowska /na tłusto i basta/

09 lutego 2019, sobota

Nosowska na tłusto koncert w MCK Katowice

Organizator

Good Taste Production Sp. z o.o.
ul. Dziewińska 59
60 - 178 Poznań

www.goodtaste.pl 

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA
9 lutego 2019 (sobota), godz. 20:00
MCK, plac Sławika i Antalla 1, Katowice

 

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk i Warszawę – bilety na te koncerty trafią do sprzedaży 15 października 2018 roku. Szczegółowe informacje dostępne na www.goodtaste.pl.

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Ja pas! - https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU 
Nagasaki - https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM 

Regulamin wydarzeń dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin 

Bilety w cenach:
79 zł (I pula), 99 zł (II pula) [miejsca stojące - pule biletów dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne: www.eventim.pl/goodtaste  oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt, bilety dostępne od poniedziałku (15.10.2018) od godziny 12:00.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka