Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie

27 marca 2020, piątek - 29 marca 2020, niedziela

GLOBALNIE 2020  W MCK

Organizator

http://globalnie.fairexpo.pl/ 

Kama Ściebura
PROJECT MANAGER
kom. (+48) 664 080 291
ksciebura@fairexpo.pl Poniżej zamieszczamy oświadczenie organizatora z dnia 9 marca 2020:

"Szanowni Państwo, 

mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARAS-Cov-2), w związku z aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym o nieprzeprowadzaniu imprez powyżej 1000 osób, a także mając na uwadze zdrowie Państwa i Państwa klientów, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu MTT GLOBALNIE 2020 na nowy termin, który zostanie ogłoszony niezwłocznie, z uwzględnieniem sytuacji epidemiologicznej.
Bezpieczeństwo gości, wystawców i klientów jest naszym priorytetem, w obliczu niezależnych od nas okoliczności oceniamy, że decyzja o przesunięciu Globalnie jest najrozsądniejszym z możliwych rozwiązań. Wiemy, że zmiana terminu Targów wiąże się dla Państwa z licznymi niedogodnościami, wszak przygotowania do najbliższej edycji były już na finiszu. Wierzymy jednak, że zrozumiecie Państwo naszą decyzję, zwłaszcza, że zapadła ona po wielu rozmowach z naszymi Wystawcami.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże względy bezpieczeństwa, przestrzegania zaleceń służ państwowych i poczucie odpowiedzialności za wszystkich uczestników Targów w obecnej sytuacji stały się kwestiami priorytetowymi.

Wszelkie informacje wynikające ze zmiany terminu zostaną Państwu przekazane przez managerów projektu."

Z poważaniem

Piotr Kubica
Prezes Zarządu
proMotion Sp. z o.o.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka