Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS

23 października 2018, wtorek - 25 października 2018, czwartek

Hapes 2018 w MCK

12. Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS 

Targi odbywają się w cyklu dwuletnim i prezentują innowacyjne osiągnięcia polskich i zagranicznych firm z dziedziny systemów oraz napędów hydraulicznych i pneumatycznych, technik pomiarowych, sterowników i systemów automatycznych. To jedyna, największa specjalistyczna ekspozycja tego typu w Polsce, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony krajowych i zagranicznych profesjonalistów szukających rozwiązań technologicznych oraz nowych partnerów biznesowych. Ekspozycja i spotkania eksperckie gromadzą w każdej edycji ok 4 000 zwiedzających.
Świetna lokalizacja i wyjątkowo atrakcyjne położenie łączące Europę Wschodnią z Zachodnią sprawiają, że impreza cieszy się popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Targi od wielu lat współpracują z Europejskim Komitetem Hydrauliki i Pneumatyki CETOP, Korporacją Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych i Politechniką Wrocławską.

www.hapes.fairexpo.pl  

24 października 2018 roku Katowice staną się stolicą polskiego eksportu za sprawą organizowanej przez portal www.IndustryStock.pl  i towarzyszącej XII Międzynarodowym Targom Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS i MachinExpo* międzynarodowej konferencji 

"JAK SPRZEDAĆ POLSKIE PRODUKTY NA RYNKACH EKSPORTOWYCH?"

To wyjątkowe wydarzenie skupiać będzie w jednym miejscu doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki - menadżerów, przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu z terenu całego kraju.

Kompleksowa i interdyscy­plinarna wiedza międzynarodowego grona wykładowców poparta będzie praktycznymi informacjami na temat efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych. Kierownictwo naukowe konferencji – dr Jerzy Tuszyński

Ważnym elementem konferencji będzie dyskusja, w czasie której uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, zaś eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania słuchaczy.

Konferencja jest jednym z nielicznych wydarzeń na polskim rynku, które stawia na rozwój, poszerzanie kompetencji i efektywną współpracę całego sektora eksporterów i polskich firm chcących poszerzać swoją działalność na rynkach zagranicznych.

*Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość nieodpłatnego zapoznania się z ekspozycją targową i ofertami wystawców, zaś wystawcy targów HaPeS i MachinExpo będą mogli wziąć udział w konferencji na preferencyjnych warunkach.

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie organizatora: 
http://www.konferencjaeksport.elamed.pl/ 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka