Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

06 września 2022, wtorek - 09 września 2022, piątek

Targi Expo - logo.jpg

Organizator

Expo Katowice S.A.
al. Korfantego 51/46
40-160 Katowice
tel.:  +48 32 353 70 24

e-mail: expo@expo-katowice.com  
www.expo-katowice.com 

Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE - Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego są wiodącą w Europie prezentacją oferty (ponad 350 firm) dedykowanej dla przemysłów górniczego i energetycznego.

Organizowana od 38 lat ekspozycja, zachowując   specjalistyczny i  branżowy charakter, zawsze reagowała na zmiany zachodzące w gospodarce i oczekiwania Wystawców.

Trzyletnia  przerwa spowodowana światową pandemią COVID-19 w organizacji targów i zmiany strukturalne zachodzące w przemyśle wydobywczym, wymagały rozszerzenia formuły i zakresu tematycznego targów.

Merytorycznym potwierdzeniem zmian będzie najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Targi zyskały  szerszą formułę i nowe profesjonalne segmenty branżowe, które w przyszłości staną się samodzielnymi ekspozycjami.

Pod wiodącą nazwą: Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE  w tym samym miejscu i terminie, odbędą się:

  • Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego
  • Targi B2 Energy
  • Targi EcoDom
  • Targi Maszyn i Urządzeń.

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego to również platforma licznych spotkań biznesowych, konferencji i sympozjów, w których uczestnicy zmierzą się z najbardziej palącymi problemami branży wydobywczej i firm okołogórniczych.

Wystawcy uczestniczący w targach będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko przedstawienia swojej ofert maszyn, urządzeń i technologii, ale również:

  • zapoznania się z sektorowymi rozwiązaniami planowanymi w branży,
  • poznania konkretnych rozwiązań  wspierających transformację firm i instytucji działających w otoczeniu górnictwa i energetyki,
  • uzyskania szczegółowych informacji  o wsparciu finansowym, przeznaczonym m.in. na inwestycje technologiczne i  podnoszenie kwalifikacji  zapisanych w Funduszu Sprawiedliwej Transformacji,

Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE – Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego wraz z profesjonalnymi segmentami branżowymi to platforma wystawiennicza synergii nowoczesnego przemysłu wydobywczego, transformacji energetycznej, czystych technologii i odnawialnych źródeł energii. 

              

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka